sobota, 3 stycznia 2015

77. Dzięcięcy zestaw ozdób w stylu marynistycznym

A teraz trochę z innej beczki. Teraz coś dla dzieci. Nie miś, nie lalka, a mały zestaw dekoracji do dziecięcego pokoiku. Większość półproduktów z recyclingu ;-). Trochę pracochłonne... Tworzenie takich zestawów to zajęcie na maksa wciągające, bo twórcze - pozwala na wymyślanie przeróżnych kombinacji kolorów, kształtów, figur i motywów. Mogłabym tak godzinami tworzyć rybki, domki i łódki - gdyby tylko mieć te godziny...
Obrazek, pudełko, poszewka, statek, wianek, rybka, latarnia morska - to pierwsze z ozdób dla dzieci, jakie niedawno wykonałam. Będą kolejne.

6 komentarzy:

 1. Brak mi słów Dorotko.
  Zaskakujesz mnie coraz bardziej.
  Podziwiam tak tworcze osoby, tak za talent ale bardziej za to że potrafisz, przy ogromie obowiązków domowo-zawodowych wygospodarować czas, żeby tworzyć.
  Właśnie dlatego również założyłam bloga, bo nie chce isc na łatwizne, jak wiele moich znajomych, iść do sklepu, kupić i tyle.
  Zrobienie czegoś samemu daje to piękne poczucie realizowania siebie.

  Piękne, bo Twoje.

  P.s uszyłam niedawno koleżance mojej Karolinki z okazji urodzin drobną ozdóbkę, domek z sówką i wiesz usłyszałam od niej, że z tego prezentu ucieszyła się najbardziej. Nie z kolejnych puzzli, czy klocków tylko właśnie domek jej sie spodobał. I właśnie dkatego warto.
  A Karolcia z dumą mówiła: to uszyła moja mamusia... do teraz to wspominamy.

  Całusy przesyłam..
  Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marta, nie jest łatwo znaleźć czas na przyjemności przy rocznym dziecku, przedszkolaku, domu, pracy i byciu samą z tym wszystkim przez 3 dni w tygodniu... Nie jest. Wszystko, co powstaje - powstaje... nocami, które zarywam, by robić to, co kocham. Wiem jednak, że nie da się tak ciągnąć w nieskończoność, bo każdy ma swoje granice wytrzymałości i pewnie wcześniej czy później na czymś się to odbije... Pociesza mnie jednak fakt, że dzieci małe są tylko przez chwilę. Choć z drugiej strony - smuci, bo małe są przecież takie rozkoszne... Już nie wiem, co lepsze ;-)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjny zestaw marynistyczny:) Nawiązując do komentarza powyżej - pamiętaj twórczość twórczością- ale spać trzeba:) Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. hop, hop
  Ahoj!
  czy jest ktoś na tym pokładzie?
  wracaj do nas...

  M.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko idealnie do siebie pasuje, bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń