środa, 15 października 2014

61. NATURAlne dEKOracje - wianków jesiennych ciąg dalszy

Pytacie: "Kiedy?" Odpowiadam: "Nocą". Tylko wtedy mam możliwość spokojnie usiąść i porobić coś, co sprawia mi wielką przyjemność. To tylko mój czas... Wiadomo, przykre jest poranne wstawanie dnia następnego i chodzenie z oczami na zapałkach, ale wiem jednocześnie, że innej możliwości na SWÓJ CZAS nie mam. Przekonana także jestem, że kiedy 17 listopada pójdę po raz pierwszy po urlopie macierzyńskim do pracy - wszystko się skończy. Nie będę mogła sobie pozwolić na zarwane noce, bo najzwyczajniej w świecie nie będę funkcjonować w pracy normalnie.
Wianki dwa. Jesienne w stu procentach. Materiały z parku i lasu. Zbierane rodzinnie. Nie wymagały jakiegoś kunsztu artystycznego. Proste. Jeden podarowany nowej znajomej. Drugi - mój.
Może nie macie czasu chodzić po lesie czy parku i zbierać żołędzi, kasztanów i szyszek, a chcielibyście mieć u siebie taki wianuszek - piszcie! Chętnie taki lub podobny wykonam.

8 komentarzy:

 1. przepiękny, czego na nim nie ma... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś wiem na temat powrotu do pracy po macierzyńskim, zdecydowanie mniej czasu na tworzenie:( a wianki cudne!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, jaki pomysłowy i cuuuudowny:)))Robisz dużo tych wianków. Wszystkie dla siebie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie wszystkie dla siebie. Czasami daję je znajomym w prezencie, ale chętnie chciałabym je także sprzedawać... tylko gdzie i komu :-)? słaby to chyba biznes ;-)

   Usuń
 4. Wianek świetny. Przyszłam ostatnio ze spaceru po parku z całą kieszenią płaszcza wypełnioną skarbami (żołędzie itp), przydałoby się z tych skarbów zrobić coś podobnego :). Tylko ten czas znaleźć... Udanej nocy twórczej życzę :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Musiałaś się sporo napracować, ale efekt końcowy wart był tej pracy :)

  OdpowiedzUsuń